Новий досвід з запровадження проєкту співпраці та викладання у Гані

У рамках співпраці з Ghana Baptist University College заступнця директора ННІ ФЕМ, асистент кафедри управління Тетяна Майборода та завідувач кафедри маркетингу Олексій Люльов провели цикли тренінгів, презентацій та лекцій для нових вступників з Гани до аспірантури СумДУ.

“Найспекотніший тиждень лютого, який ми колись відчували у своєму житті” – таким запам’ятають перебування 22-29 лютого у ганійському місті Кумасі у кампусі партнерського коледжу наші викладачі.

Це був перший досвід такого спілкування та навчання іноземних аспірантів з виїздом до Гани. Навчання і обговорення були дуже насиченими і жвавими, адже за один тиждень наші викладачі надали неймовірну кількість курсів та тренінгів: управління науковими проектами, методологія наукових досліджень, тренінги з сучасних інструментів відбору й обробки статистичних даних, обробки бібліографічної інформації, алгоритмів роботи з міжнародними реферативними базами Web of Science та Scopus, а також багато іншого.