Вебінар «Можливості VOSviewer»

26 березня 2020 року для викладачів та аспірантів кафедри маркетингу, Тетяна Пімоненко та Яна Ус провели вебінар на тему “Основи бібліометричного аналізу: можливості VOSviewer”. Під час семінару було розглянуто алгоритм створення карт цитування у VOSviewer за публікаціями з наукометричних баз Scopus та Web of Science.

Корисним було те, що всі учасники мали можливість он-лайн перевірити засвоєний матеріал. Під час вебінару всі могли створити бібліометричну карту та одразу з’ясувати всі незрозумілі питання.

Окрім цього, викладачі кафедри маркетингу вже добре освоїли можливості сервісу Google Meet, який забезпечує високу якість спілкування он-лайн та інтерактивні комунікації між учасниками вебінару.