Участь у вебінарі «Відповідь на COVID-19 від ЮНЕСКО: досвід мережі міст, що навчаються»

В звязку з ситуацією на сьогодні, 24-го березня завідувачка кафедри, д.е.н. Швіндіна Ганна, яка є виконавчою директоркою ГО «Центр освіти впродовж життя» прийняла участь у вебінарі «Відповідь коронавірусу від ЮНЕСКО: досвід мережі міст, що навчаються».

На вебінарі було присмутні понад 250 чоловік, де всі ділилися своїм досвідом в подоланні кризи на місцевому рівні. Своїм досвідом із подолання кризи поділились представники міст Ухань, Шанхай, Пекін (Китай), Фермо (Італія) та Кашан (Іран). Програма заходу, презентації вебінару, підсумковий звіт представлені на сайті ЮНЕСКО та є відкритими ресурсами.

Посилання на матеріали тут – https://uil.unesco.org/event/webinar-unesco-learning-cities-respond-covid-19

Були обговорені практики та інструменти для роботи в такому режимі, та Суми подали заявку на розгляд щодо прєднання до міст що вже так практикують.