Онлайн-вебінар з Бібліометричного Аналізу

27-го березня завідувачка кафедри управління, д.е.н. Швіндіна Ганна провела семінар із бібліометричного аналізу для викладачів та аспірантів інстутиту.

Даний захід спрямований на поширення знань про бібліометричний аналіз за допомогою За допомогою відомих, але малопоширенних інструментів VosViewer та Publish or Perish. Більш ніж 30 учасників отримали знання про цей новий потік академічних досліджень. Всі учасники отримають відповідний сертифікат.

Хочем висловити вдячність професору Вінсенту Даффі, кооперація з яким зробила ці події можливими. Професор Вінсент Даффі із університету Пурдью виступав керівником та наставником із бібліометричного аналізу протягом академічного обміну Ганни Швіндіної (програма Фулбрайт).

Більше про бібліометричні дослідження можна прочитати в дослідженнях наших колег:

• Fu Guo, Guoquan Ye, Liselot Hudders, Wei Lv, Mingming Li & Vincent G. Duffy (2019) Product Placement in Mass Media: A Review and Bibliometric Analysis, Journal of Advertising, 48:2, 215-231, DOI: 10.1080/00913367.2019.1567409
  • Shvindina, H. (2019). Coopetition as an emerging trend in research: perspectives for safety & security. Safety, 5(3), 61. https://doi.org/10.3390/safety5030061