Перемога в конкурсі Менеджмент природоохоронної діяльності

Протягом лютого-квітня 2020 р. в Одеському державному екологічному університеті (ОДЕКУ) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

За результатами роботи галузевої конкурсної комісії, було визначено переможців, серед яких – студенти спеціальності “Економіка” (освітня програма – “Економіка і бізнес”) Півень Владислав (1 курс) та Кучеренко Поліна (4 курс). Наші студенти здобули диплом ІІ ступеня з науковою роботою “Еколого-економічне обґрунтування управління виробництвом біополімерів в Україні” (науковий керівник – д.е.н., професор Леонід Григорович Мельник, завідувач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, директор Інституту економіки розвитку МОН і НАН України. Конкурсна робота стосувалася актуальних питань виробництва альтернативних полімерів в Україні в контексті сталого розвитку.
Щиро вітаємо переможців та їхнього наукового керівника!