Онлайн зустріч з випускником-практиком Євгенією Бедріною

«Робота має приносити задоволення» – такий основний девіз пропагує Євгенія Бедріна. У минулому випускниця СумДУ зі спеціальності «Економіка підприємства», а зараз – успішна, самодостатня людина, яка відвідала у якості експерта онлайн-семінар на тему «Бізнес етика та етика в бізнесі» в рамках курсу «Організація ведення бізнесу», що відбувся у четвер, 14.05.2020 р.

Студенти 3 курсу спеціальності 051 «Економіка» мали змогу взнати про особливості ведення переговорів на міжнародному рівні та премудрості поведінки під час спілкування з бізнес партнерами. Євгенія ділилася досвідом, отриманим під час роботи у таких міжнародних компаніях як «HeadHunter Group» на посаді Key Account Manager, “ExpoPromoGroup” на посаді Head of International Business Development та ін.
Онлайн-семінар організував старший викладач кафедри ЕПтаБА Олексій Гончаренко.
Дякуємо Євгенії за витрачений час та приємне спілкування.