Курс «Менеджмент» із практиком в сфері управління продажами

Курс «Менеджмент» має багато цікавих тем, та у книзі Деніела Гоулмана, розкривається тема про емоційний інтелект. Дана концепція завоювала домінанту позицію в управлінських текстах та літературі, присвяченій лідерству та здатності посилювати соціальний капітал.

Високий рівень емоційного інтелекту – запорука успішного ведення перемовин, здійснення продажу та представлення проєкту інвесторам. Тема застосування знань про емоції стала основою зустрічі із тренером Артемом Князєвим, який має досвід у сфері В2В продаж із 2014 року, та є фахівцем з організації тренінгів в ТОВ «Глобал Білгі» / LLC Globalbilgi.

Було обговорено бачення про те, чому варто розвивати самоконтроль , як мотивувати себе на нові досягнення, як управляти власними емоціями. Дане заняття відбулось в межах курсу «Менеджмент» для студентів І курсу . Всього у зустрічі прийняло участь близько 70 осіб студентів економічних спеціальностей.

Наступна зустріч із Артемом Князєвим відбудеться незабаром – https://www.facebook.com/events/243664046725027/