Успішний диджиталізований захист магістрів-фінансистів в умовах карантину

23-24 травня на кафедрі відбувся неймовірно цікавий захист магістерських робіт студентів денної форми навчання.

Карантинні заходи, спричинені пандемією коронавірусу COVID-19, не перешкода до сходження на вершину освітнього ступеня магістра. Цього разу захист відбувався повністю з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій. Представлені роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже більшість студентів вже працюють за спеціальністю в провідних аудиторських компаніях, промислових підприємствах, фінансових установах. Тому в своїх роботах вони використовували реальні практичні матеріали та вже набутий досвід.

Захист в форматі відеоконференції пройшов дуже цікаво, професійно та на високому рівні, адже це не новий досвід для фінансистів. Велика кількість студентів, котрі паралельно навчаються за кордоном або перебували на різних академічних обмінах, часто використовували і продовжують використовувати інструмент відеоконференцій для захисту курсових робіт, дипломних робіт бакалаврів, магістерських робіт.

Вітаємо магістрів та бажаємо успіхів!