Студентка освітньої програми «Економіка та бізнес-інновації» посіла третє місце на конкурсі з спеціальності «Туризм»

Студентка освітньої програми «Економіка та бізнес-інновації» Анастасія Лисенко взяла участь у ІІ турі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм».

Конкурс проходив на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. Більше 100 наукових робіт було надіслано для участі у ІІ турі ІІ етапу Конкурсу. Цього року повжне та компетентне журі визначило 26 робіт-переможців. Робота Анастасії Лисенко «Стимулювання розвитку міського туризму через розширення велосипедної інфраструктури» увійшла до списку переможців і відзначена дипломо ІІІ ступеня.

Вітаємо студентів та їх керівників з успішним результатом!