“Теорія і практика організації якості безперервної освіти” від В.Т. Александрова

Наші викладачі навчають не лише студентів, а й колег, та діляться досвідом та знаннями з актуальних питань освіти.

Так, з 19 по 22 травня 2020 року професором кафедри фінансів і підприємництва Александровим Вадимом Трохимовичем були прочитані в лекції в рамках короткострокової програми підвищення кваліфікації «Теорія і практика організації якості безперервної освіти», у якій взяли участь більше 160 науково-педагогічних та інших співробітники СумДУ та слухачів з інших регіонів України.

Навчання за програмою було спрямоване на здатність науково-педагогічних та педагогічних працівників надавати якісні освітні послуги з урахуванням оптимальних та ефективних технологій організації роботи мозку і пам’яті людини.

В.Т. Александров є гарантом освітньої програми “Електронний бізнес, фінанси та комунікації”, про яку можна почитати за посиланням.