Онлайн-тренінг «Пошук в максимальній версії баз даних»

16 червня 2020 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва Похилько С.В. прийняла участь у онлайн-тренінгу «Пошук в максимальній версії баз даних – Академічний пошук і бізнес-джерело».

Тренерами на даному вебінарі були Urszula Nowicka, менеджер із залучення клієнтів компаніі EBSCO (Польща), та Damian Piera, регіональний менеджер EBSCO з продажів в Україні, Польщі, Латвії, Литві. Пан Damian Piera розповів, що EBSCO є провідним постачальником, який займається продажем друкованих та електронних підписок, онлайн баз даних і електронних книг, послугами з виявлення для академічних бібліотек, публічних бібліотек, 72 роки обслуговуючи інформаційні потреби установ . EBSCO Information Services зі штаб-квартирою в Іпсвічі, штат Массачусетс, є підрозділом EBSCO Industries Inc., третьої за величиною приватної компанії в Бірмінгемі, штат Алабама. EBSCO пропонує клієнтам бібліотечні ресурси на академічному, медичному, публічних, юридичних, корпоративних і державних ринках. Її продукти включають EBSCONET, повну систему управління електронними ресурсами, і EBSCOhost, який надає платну онлайнову дослідницьку службу з 375 повнотекстовими базами даних, колекцією з більш ніж 600 000 електронних книг, предметних покажчиків, медичних довідок за місцем надання медичної допомоги. і масив історичних цифрових архівів. У 2010 році EBSCO представила свою організацію EBSCO Discovery Service (EDS) для установ, яка дозволяє здійснювати пошук в портфелі журналів і журналів. В той час як пані Urszula Nowicka детально зупинилася на особливостях використання пошуку для даних платформ. Отримана інформація буде корисною для використання в науковій та викладацькій діяльності.