Захист докторської дисертації І.В. Тютюнник

А ви знаєте, що не тільки студентам доводиться захищати свої роботи – курсові, дипломні бакалаврські чи магістерські роботи?

Викладачі, які прагнуть і можуть заявити про власні розробки у науці, теж проходять процедуру захисту – кандидатської та докторської дисертацій. Захист докторської дисертації є найбільш складним, якому передують роки підготовки.

Через такий непростий і вимогливий процес пройшла доцент кафедри фінансів і підприємництва І.В. Тютюник, яка 19 червня 2020 року успішно захистила докторську дисертацію на тему “Детінізація національної економіки на основі управління податковими розривами” за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством та 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит.

Щиро радіємо та вітаємо Інну Володимирівну із захистом та бажаємо якнайшвидшого підтвердження та отримання диплома доктора економічних наук!