У рамках конкурсу проєктів із виконання наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”, що проводиться Національним фондом досліджень України, два проєкти співробітників ННІ ФЕМ імені Олега Балацького були рекомендовані до реалізації в 2021 р.

До цих проєктів належать «Квадроцентрична рекрусивна модель детінізації економіки України для зростання її макроекономічної стабільності» (керівник Люльов О.В.) та «Стохастичне моделювання дорожньої карти гармонізації вітчизняних та європейських стандартів регулювання енергетичного ринку на шляху переходу до циркулярної та вуглецево-нейтральної економіки» (керівник – Пімоненко Т.В.) (Рейтинговий список конкурсу).

Нагадаємо, що метою конкурсу є надання фінансової підтримки провідним науковцям України, які разом із здібними молодими вченими здійснюють наукові дослідження і розробки, спрямовані на отримання нових фундаментальних та прикладних знань, на сприяння вирішенню актуальних проблем розвитку держави, людини та суспільства та інтеграції української науки до світового наукового простору.

Вітаємо та зичимо подальших успіхів!