ННІ ФЕМ імені Олега Балацького – лідер конкурсу наукових проєктів національного рівня!

У рамках конкурсу проєктів із виконання наукових досліджень і розробок “Наука для безпеки людини та суспільства”, що проводився Національним фондом досліджень України, наукові колективи від Сумського державного університету вибороли перемогу та фінансову підтримку власних досліджень в 2020-2021 рр.

Проект-лідер серед рейтингового списку проектів, який отримав найбільшу кількість балів в Україні (керівник Васильєва Т.А.) на тему «Економіко-математичне моделювання та прогнозування впливу COVID-19 на розвиток України у загальнонаціональному та регіональному контекстах: фактори громадського здоров’я та соціо-еколого-економічні детермінанти» є дуже актуальним та міждисциплінарним, був підготовлений за участі вчених-економістів та вчених Медичного інституту СумДУ.

Вчені ННІ БТ «УАБС» разом з представниками факультету ЕЛІТ отримали також високий бал (99,5 із 100 можливих) за проєкт «Оптимізація та автоматизація процесів фінансового моніторингу для зростання інформаційної безпеки України» (керівник Лєонов С.В.).

Проєкт «Формування економічних механізмів сталого розвитку відновлювальної енергетики в умовах глобальних та локальних загроз енергетичній безпеці України» (керівник Сотник І.М.), рекомендований до реалізації, буде виконуватися у співробітництві з науковцями ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАН України” та Міжнародного гуманітарного університету.

Проєкт «Механізм синергетичної взаємодії інструментів економічної політики як драйвер стабілізації секторів економіки в контексті зростаючих чинників вразливості внаслідок пандемії COVID-19» (керівник Д’яконова І.І.) буде виконуватись за наукової підтримки вчених-медиків Медичного інституту СумДУ.

Більш детально Рейтинговий список конкурсу

Вітаємо наукові колективи і бажаємо подальших успіхів!