Вдосконалюємо практичні навички у SMM

Кафедра маркетингу розширює мережу стекхолдерів та налагоджує зв’язки із практиками у багатьох сферах.

Сьогодні це агенство з комплексного SMM просування «22nd Floor agency» (м.Київ). В кейсах агентства такі бренди як Wella (бренд засобів догляду за тілом), O bag (італійські аксесуари), Obagi Medical (косметичні засоби) та інші.

Засновниця агенства і керуюча Дар’я Яблочкіна – у минулому SMM-фахівець таких брендів як: ювелірний дім SOVA jewels, O bag, український мас-маркет MustHave, ділиться напрацюваннями із студентами та надала онлайн-доступ до постійнооновлюваної бази даних аналітики акаунтів знаменитостей та блогерів з метою вибору каналів та їх представників для здійснення ефективних маркетингових комунікацій.

Так, тепер разом швидше крокуємо до підкорення маркетингових висот!