Наші викладачі вступили до Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти

Наші викладачі справжні професіонали своєї справи. Їх експертність підтверджена членством в Українській Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО).

УАРМБО – це добровільний союз освітніх установ різних форм власності, створений для задоволення спільних потреб його членів, а також індивідуальних потреб професійного розвитку.

Тепер 15 викладачів Інституту ФЕМ: Денис Смоленніков, Ганна Швіндіна, Тетяна Майборода, Видим Лук’янихін, Яна Кобушко, Юлія Матвєєва, Карина Таранюк, Юлія Опанасюк, Галіна Мішеніна, Вікторія Кубатко, Олена Павленко, Юлія Мірошниченко, Маргарита Оніщенко, Вікторія Мартинець та Альона Євдокимова будуть долучені до розроблення професійних стандартів, оцінювання результатів навчання, встановлення кваліфікаційних вимог, покращення робочого середовища українських вищих навчальних закладів, які пропонують бізнес- та менеджмент освіту та долучення бізнес-партнерів для розробки стандартів якості, які будуть відповідати міжнародним вимогам.

Ми пишаємося нашими колегами та радіємо новим перспективам.