Лекції Жана Моне для школярів м. Суми

У вересні-жовтні 2020 року студентом спеціальності «Економіка» Півнем Владиславом було проведено ряд лекцій для учнів Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №21 Сумської міської ради.

У зв’язку із карантинними обмеженнями COVID-19 усі заняття були он-лайн. Тематика занять пов’язана з економічною політикою Європейського Союзу. Лекції проводилися в рамках кафедри Жана Моне «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR, науковий керівник – д.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування О. В. Кубатко). Владислав розповів про ключові аспекти формування єдиного європейського простору, розкрив питання торговельної політики Європейського Союзу та ознайомив учнів з можливостями для України, отриманих від Східного партнерства з ЄС.