Мобільність з першого курсу, або як розпочати навчання за кордоном

Студенти першого курсу кафедри управління відвідали онлайн-зустріч, яка відбулася 27 жовтня, на тему міжнародної мобільності та можливостей навчання за кордоном.

Організатори зустрічі, Тетяна Пімоненко, заступник директора з міжнародної діяльності, та Станіслав Котенко, розповіли про особливості міжнародної студентської мобільності, надали необхідні контакти груп у соціальних мережах, де присутня і завжди оновлюється актуальна інформація про відкриті міжнародні конкурси.

На зустрічі були присутні студенти старших курсів, які є активними учасниками програм міжнародної мобільності. Ними були Ольга Майборода, учасниця програми Еразмус+, та Інна Мальонкіна, студентка 4 курсу кафедри управління, яка в даний час навчається в м. Рига за Стипендіальною програмою Республіки Латвія. Досвідчені учасники мобільності поділилися своїми враженнями від навчання та перебування в інших країнах, дали слушні відповіді з питань оформлення документів та їх подачі на відкриті програми.

Приєднуйтесь до участі у програмах міжнародної мобільності!