Перші кроки у Scopus

Аспіранти кафедри фінансів і підприємництва не сидять вдома без діла та активно долучаються до серії безкоштовних вебінарів, що проводяться у жовтні-листопаді 2020 року, де навчаються управляти та систематизувати бібліографічну інформацію, працюючи з базами даних Scopus, ScienceDirect, Mendeley.

Вітаємо молодих науковців та бажаємо подальших здобутків!!!

Для участі у наступних вебінарах (жовтень-листопад 2020 р.) усім бажаючим необхідно заздалегідь зареєструватися за відповідними посиланнями. Деталі на сайті http://ntsa.sumdu.edu.ua/webinar_scopus/

Серія вебінарів дає змогу не тільки ознайомитись з пошуком інформації у базах даний, а також допомагає навчитися правильно обирати журнали для розміщення публікацій. Вебінари організовує компанія Elsevier, проводить головний бібліотекар Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марина Назаровець.