Можливості міжнародної мобільності для маркетологів

28 жовтня відбулась ще одна зустріч викладачів кафедри маркетингу із студентами щодо можливостей навчання за кордоном.

На цей раз із групою першого курсу маркетологів МК-01 бесіду проводили заступник Директора Інституту ФЕМ з міжнародної діяльності Пімоненко Тетяна Володимирівна, та відповідальні на кафедрі марктеингу за цей напрямок – ст. викладач Росохата Анна Сергіївна та аспірантка 2-го року навчання Ус Яна. Саме Яна, котра зараз знаходиться за програмою академічного обміну у м. Рига (Латвія), поділилась своїм досвідом міжнародних обмінів та надихнула першокурсників на активність та завзятість щодо участі у міжнародних проектах.

Першокурсники дізнались про джерела актуальних програм мобільності. До зустрічі долучились Еразмус студентки Ризького технічного університету Касандра (з Португалії) та Барбара (зі Словаччини). Тож, невгамовні маркетологи мали змогу порівняти досвід участі у програмах Erasmus+KA1 українських студентів та студентів ЄС.
Дівчата охоче розповіли про те:

• як це бути Еразмус студентом;
  • як подати заявку;
  • які були перші враження;
  • чи є переваги навчання в іншій країні;
  • а також запросили наших студентів відвідати їх чудові країни.