Підтвердження досягнень на міжнародному рівні – це завжди приємно

Для #невгамовних маркетологів кордони завжди відсутні, а пандемія – не заважає відчиняти нові можливості!

Вітаємо Тетяну Пімоненко з підтвердженням її членства у якості експерта International Social Marketing Association (iSMA), що об’єднує більше ніж 1000 спеціалістів з соціального маркетингу по усьому світу.

iSMA – ці платформа освітніх та практичних ініціатив, яка допомагає знайти можливості для втілення та просування нових ідей. Для кафедри маркетингу – це великий крок вперед, оскільки ми готові підключатись і допомагати реалізовувати проекти з усього світу.

В майбутньому iSMA може стати для наших студентів не лише місцем для саморозвитку, але і гарною базою практики для тих, кому це дійсно цікаво.