Практико орієнтоване заняття із керівником департаменту збуту компанії «Sky Group» для студентів спеціальності «Менеджмент»

Студенти спеціальності «Менеджмент» 23 жовтня прослухали онлайн-лекцію керівника департаменту збуту компанії «Sky Group» Петренко Дениса Олеговича.

Он-лайн зустріч була проведена в рамках вивчення дисципліни «Офіс-менеджмент».

Спеціально для студентів групи М-81 Денис Олегович залюбки розповів про особливості роботи компанії «Sky Group», ознайомив студентів з методами та інструментами управління сучасним віртуальним офісом, поділився секретами проведення співбесіди під час працевлаштування, розповів про мотиваційні фактори в компанії а також про важливість урахування фактору часу під час побудови власної кар’єри.

Захід був організований викладачами кафедри управління імені Олега Балацького – к.е.н., старшим викладачем Матвєєвою Ю. Т. та к.е.н., доцентом Мирошниченко Ю.О.