Привітання та подяка кафедрі від стейкхолдерів

Катерина Єрмоленко, Грант Торнтон, аудитор 2-го рівня: “Хочу привітати СумДУ з високою рейтинговою позицією в Times Higher Education в галузі «Бізнес і Економіка» (401-500)!!!!

У 2016 році я зробила правильний вибір, обравши кафедру “Фінансів і підприємництва” Навчально-наукового інституту імені Олега Балацького. Цінний досвід, отриманий в університеті, став опорою для мене сьогодні. Я оволоділа однією з найбільш захоплюючих професій і тепер роблю свій внесок у процвітання і розвиток суспільства, працюючи в Міжнародній аудиторській компанії “Grant Thornton”. Я вдячна університету та кафедрі за високу якість освіти, яку вони забезпечують, викладачам, кожному, хто поділився часткою себе. Бажаю кафедрі подальшого розквіту, гідних студентів та нових перемог!