Знакова подія під цікаве свято – всесвітній день науки!

10 листопада відзначаємо всесвітній день науки! Команда DOM-у вітає всіх колег зі святом, бажаємо знаходити час, енергію та фінансову підтримку на реалізацію нових наукових ідей. Залишайтесь вірними своїм думкам і не бійтесь завжди йти по попереду!

І ось за декілька днів до свята маркетологи отримали приємну новину – міністерську відзнаку для завідувача кафедри маркетингу Олексія Люльова. Щоденна робота не лише як організатора та викладача, але і як науковця була оцінена: за результатами роботи та наукових здобутків призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Цікаво, що з 265 стипендіатів визнано 6 науковців з СумДУ, 2 з яких – з кафедри маркетингу. Це вперше в історії, коли на одній кафедрі 2 стипендіати. Пропонуємо і вам #СпіймайХвилюЗмін.

Список молодих вчених, яким призначено стипендії та подовжено виплату стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених