З 1 листопада кафедру управління СумДУ перейменовано в честь її засновника – Олега Федоровича Балацького

1 листопада 2020 року – дата, що увійде в історію однієї з кафедр сумського державного університету. Саме цього дня кафедру управління перейменовано на кафедру управління імені Олега Балацького.

Олег Федорович Балацький заснував кафедру управління, закономірно вважається одним із засновників вітчизняної школи економіки природокористування та засновником економічної науки у Сумській області. Його педагогічна та наукова діяльність стала каталізатором розвитку економічної освіти на вузівському рівні у м. Сумах. Підготовка кадрів вищої кваліфікації надала потужного імпульсу розвитку вузів у Сумській області. Серед тих, хто вийшов із наукової школи професора Балацького О. Ф., – керівники вузів Сумщини та їх підрозділів. Існування цієї школи дало поштовх до відкриття та розвитку економічних факультетів у діючих вузах.