Участь практиків в підготовці майбутніх держслужбовців

В рамках практико-орієнтованого заняття 26 жовтня студенти другого та четвертого курсів спеціальності “Публічне управління та адміністрування” отримали можливість поспілкуватися з Катериною Баришевою – заступником начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по місту Києву, екс-радником заступника Генерального директора Державного концерну “Укроборонпром”.

Он-лайн зустріч була проведена в рамках вивчення дисциплін “Політичні інститути та процеси”, “Моніторинг та оцінювання управлінської діяльності”. На заході були розглянуті питання щодо особливостей діяльності Фонду державного майна України та Державного концерну “Укроборонпром”. Також спікерка приділила значну увагу спілкуванню з майбутніми держслужбовцями на тему сучасних трендів державної служби та перспектив реалізації їх кар’єрних можливостей.

Організатором та модератором заходу виступила викладач кафедри управління імені Олега Балацького Мішеніна Галина.