Для всіх, хто цікавиться зеленими та розумними рішеннями для міст, є можливість пройти онлайн-тренінг в The SmartEnCity Academy for Zero Carbon Transition.

SmartEnCity – це спільний проект 37 партнерів з 6 країн ЄС, метою якого є зменшення викидів парникових газів та впровадження розумних рішень для розповсюдження відновлюваних джерел енергії в містах та громадах. Проект SmartEnCity (2016-2021) фінансується в рамках програми Європейського Союзу “Горизонт 2020”, і є одним з 17 активних проектів розумних міст ЄС.

Під час навчального процесу є можливість ознайомитись із методологією та найкращими практиками декарбонізації, що застосовуються у таких містах, як Віторія-Гастейс (Іспанія), Тарту (Естонія), Сондерборг (Данія), Асеновград (Болгарія). У 2020 році в Академії SmartEnCity навчалося понад 250 учасників. Академії також отримала і Світлана Колосок, доцент кафедри менеджменту Олега Балацького Сумського державного університету.