Захист кандидатської дисертації Завражного Костянтина Юрійовича

6 листопада 2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.01 вперше відбувся успішний он-лайн захист кандидатської дисертації Завражного Костянтина Юрійовича на тему: “Організаційно-економічні засади управління комунікаційними бізнес-процесами промислових підприємств” (спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)).

Науковий керівник: професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету, д.е.н., проф. Сотник Ірина Миколаївна.

Членами спеціалізованої вченої ради був відмічений високий рівень представленої дисертаційної роботи та було прийнято позитивне рішення щодо присвоєння наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Вітаємо здобувача з цією важливою подією та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!