Онлайн вебінар з директором консалтингової логістичної компанії Наталією Анісімовою

У середу, 11.11.2020 р., студенти 4 курсу групи ПЕ-71, спеціальності 076 – “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” в рамках дисципліни «Економіка логістичних рішень» познайомились з експертом в організації логістичних систем, сертифікованим тренером, директором консалтингової логістичної компанії Наталією Анісімовою в рамках проведеного нею вебінару на тему «Подолання проблем прогнозування при управлінні запасами в ланцюгах постачання».

Захід був організований старшим викладачем кафедри ЕПтаБА Олексієм Гончаренко для отримання студентами поглиблених практичних знань та навичок з теми «Прогнозування в системі управління ланцюгами постачання».