Викладачка ННІ ФЕМ СумДУ серед учасників програмі EducationUSA “Академія лідерства з інтернаціоналізації”

Вже цього тижня розпочинається програма EducationUSA “Академія лідерства з інтернаціоналізації”, для участі у якому відібрано 20 викладачів з українських університетів. Учасниця від СумДУ – викладачка кафедри управління імені Олега Балацького, заступниця директора ННІ ФЕМ Тетяна Майборода.

Реалізація проєкту – листопад 2020 – березень 2021 року, під час якого відбудеться навчання та ознайомлення з найновішими напрацюваннями та досвідом щодо створення модулів віртуального навчання, модерування таких модулів віртуального обміну та впровадження розробленого модулю у процес викладання предмету для студентів спеціальності «Менеджмент» у рамках співпраці з американським викладачем-партнером.

Втілення проєкту відбуватиметься у співпраці з SUNY COIL Center – центром Державного університету штату Нью Йорк, лідером у сфері Globally Networked Learning (GNL).