Вітання з міжнародним днем студента!

Шановні студенти!

Колектив ФЕМу щиро вітає вас з Міжнародним днем студента!

Ви – наше майбутнє, рушійна сила, інтелектуальна еліта нації.

Студентські роки – це період нових відкриттів, професійного формування, усвідомлення свого призначення в житті. Знання та досвід, здобуті впродовж університетських років, є запорукою професіоналізму, майбутньої розвитку та конкурентоспроможності на ринку праці.

Сьогодні на ФЕМі навчається 1200 студентів, ми пишаємося їх успіхами у навчальній, науковій та міжнародній діяльності, наші випускники визначаються високим рівнем інтелектуальної та професійної підготовки, креативним підходом та продовжують освітні, наукові та культурні традиції СумДУ.

Вітаю вас зі святом мрій, нових знань, цікавих захоплень і веселого студентства. Бажаю, щоб кожен день був сповнений нових цілей, впевнених прагнень, креативних ідей і особистих перемог. Бажаю всім міцного здоров’я, миру, оптимізму та реалізації найамбітніших ідей!