Зустріч студентів спеціальності «Економіка» з фахівцем-практиком

19 листопада 2020 року в рамках дисципліни «Соціальна та солідарна економіка» на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування відбулась он-лайн зустріч студентів 1-го курсу магістратури, які навчаються за спеціальністю «Економіка», з фахівцем із соціальної роботи Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мороз Альоною Миколаївною.

Запрошена гостя презентувала актуальні напрями діяльності Центру, зокрема, сімейний патронат, поділилася зі слухачами власним досвідом ведення соціальної роботи, розповіла про можливості соціально-орієнтованої діяльності у м. Суми.

Кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування висловлює вдячність Мороз Альоні Миколаївні за вагомий внесок у практично-орієнтовану підготовку студентів та аспірантів!