В очікувані майбутнього: лекція д.е.н., проф. Л.Г. Мельника та виступ студента Владислава Півня перед учнями школи № 21

13.11.2020 р відбулася онлайн-зустріч д.е.н., проф. Л.Г. Мельника з учнями 10 класу Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №21 по вулиці Олега Балацького. Професор Л. Мельник познайомив учнів з результатами робіт над проєктом ЄС Жана Моне «Законодавчий, економічний та соціальний перехід ЄС до сталого суспільства в межах Індустрії 4.0 та 5.0» (619997-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR) , керівником якого він є.

На зустрічі виступив випускник цієї школи, а наразі студент-економіст ФЕМ імені Олега Балацького СумДУ – Владислав Півень. Владислав звернув увагу на переваги навчання в СумДУ та наголосив на важливості економічних знань для успішного майбутнього.