Олексій Люльов – редактор спец. випусків журналів, які індексуються базами даних SCOPUS та WoS

Кафедра маркетингу приділяє багато уваги не лише науковим дослідженням, а й їх популяризації, отримання практичного досвіду за різними науковими організаційними векторами.

На цьому тижні завідувач кафедри маркетингу Олексій Люльов ще раз підтвердив свій рівень практичного науковця, роботою якого цікавляться не лише в Україні, а й за кордоном. Так, зокрема, відтепер він виконує обов’язки редактора аж двох журналів, які індексуються базами даних Scopus та Wos:

• Special Issue “Energy Management: Economic, Social, and Ecological Aspects”;
  • Special Issue “Trends in Information Technology”

Для команди DOM-у це величезний здобуток, яким ми пишаємося. Приєднуйтесь до нас та #СпіймайХвилюЗмін