Опановуємо кращий вітчизняний досвід!

Хто краще розповість про маркетинг в медичних закладах? Вірно, людина, яка успішно працює в сфері індустрії здоров’я вже понад 16 років.

19.11.2020 р. студенти спеціальності «Громадське здоров’я» приєдналися до вебінару від Наталії Тулінової, СEO агентства “Zdorovi agency, EX-CEO Isida (входить в ТОП-5 приватних медичних закладів України за доходом)! Наталія розповіла чого бажають пацієнти від медичного закладу, чим відрізняється маркетинг в медичному бізнесі, що краще працює в кризу, як найефективніше установлювати комунікації з різними поколінням пацієнтів, що варто розвивати в 2021 році та багато інших цікавинок.
Така співпраця з практиками у рамках курсу «Маркетинг та комунікації медичних та соціальних закладів» (викладач Хоменко Лілія) допомагає студентам краще опанувати сучасні інструменти маркетингу в медичній сфері та зрозуміти тенденції найближчого майбутнього.
#маркетинг #Marketing #dom #fem #sumdu #СпіймайХвилюЗмін
Більше про наше невгамовне життя можна дізнатись тут DOM