Незважаючи на те, що календарний рік закінчується ми нарощуємо міжнародну діяльність. В рамках продовження співробітництва з бельгійськими партнерами з Health and Environment Services, Training and Consultancy “VOF”в особі професора Luc Hens, 17 листопада на кафедрі економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування відбувся черговий захід із ряду запланованих у 2020 році в рамках віртуального онлайн тренінг-курсу «Academic writting and publication of scientific papers».

Викладачі кафедри мали змогу ознайомитись із передовим досвідом у написанні наукових статей для високорейтингових наукових журналів від бельгійського колеги, а також поділитись своїм досвідом у проведення досліджень у галузі економіки природокористування. Від кафедри виступали професор Мельник Л.Г., проф. КубаткоО.В., старший викладач Гончаренко О.С. Нагадаємо, так як цей міжнародний захід проводився у режимі он-лайн з використанням інноваційних технологій, були задіяні всі члени кафедри у тому числі здобувачі освітньої програми рівня доктор філософії за спеціальністю «Економіка», яка нещодавно отримала зразкову акредитацію від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Дякуємо всім учасникам.