Економічна ефективність очами виробничника: фахівець на лекції студентів-економістів

19.11.2020 на лекції для студентів-економістів (групи ЕН-02/1е, ЕК-01а, лектор – д.е.н., проф. Л.Г. Мельник, викладач з практичних занять – к.е.н., доц. О.В. Кубатко) виступала виробничник Ганна Дериколенко.

Майже півгодини досвідчений фахівець спілкувалася зі студентами, наводячи конкретні приклади з практичної діяльності, щодо застосування показників економічної ефективності діяльності підприємств. Саме цим питанням була присвячена лекція.
Ганні було чим поділитися з студентами. Наразі вона менеджер із стратегічного маркетингу в мережі клінік «Медисса» у Києві. Позаду 11 років співпраці з компаніями: «Pepci Co», «Honor», «Brocard», «Concert.ua», «ВТБ Лизинг», «ВШЕ», «Кишеневський аеропорт», «Pro Business Center».