Практико-орієнтоване заняття для студентів спеціальності «менеджмент»

Студенти 2-го курсу спеціальності «Менеджмент» 26 листопада зустрілися з Аліною Познанською, співвласницею бренду «Poznanskі», професійною ведучою корпоративних та приватних свят, сертифікованою фасиліфітаторкою та тренеркою , розробницею тімбілдингів для бізнесу та соціальних структур, надихаючою спікеркою, менеджеркою соціальних проектів та авторкою соціальних фільмів.

Говорили про цінності, як правильно ставити цілі, як враховувати цінності під час побудови дерева цілей.

Он-лайн зустріч була проведена в рамках вивчення дисципліни «Self-management» за темою «Planning and time-management based on personal values».

Захід був організований к.е.н., ст. викладачем кафедри управління імені Олега Балацького – Опанасюк Юлією Анатоліївною.