Студенти спеціальності «публічне управління та адміністрування» відвідали форум нового місцевого самоврядування

Студенти 2-го та 4-го курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» 26 листопада відвідали Форум нового місцевого самоврядування, який був організований Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

У центрі дискусії Форуму були питання реформи місцевого самоврядування та децентралізація: проблеми, перспективи, наступні кроки. Цікавими для студентів стали досвід Швеції та Польщі, якими поділилися учасники форуму- європейські експерти з місцевого самоврядування.

Тематика Форуму, який відвідали студенти перетинається з кількома темами дисциплін з професійної підготовки: «Адміністративно-територіальне управління» (викладач Опанасюк Ю.А.), «Політичні інститути та процеси» , «Моніторинг та оцінювання управлінської діяльності» (викладач Мішеніна Г.А.)