Яскраві захисти маркетологів

24 грудня в онлайн режимі відбулися захисти магістерських кваліфікаційних робіт. Цікаві відкриті захисти робіт, презентація практичних здобутків, дискусії в процесі обговорення питань дозволили показати гарні знання здобувачів вищої освіти.

Кожен з захистів – це не просто робота. Кейсовий принцип представлення отриманих здобутків дозволив показати рівень знань, критичність мислення, та креативний потенціал. Англомовні, про конгрес-центр СумДУ, про стартапи, про особливості місцевих компаній… Ці роботи показали не лише знання та вміння на практиці використовувати свої знання, а й саме головне для маркетологів – свою унікальність та неповторність.

Від усієї команди ДОМ-у прийміть найщиріші вітання! Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, розвиватися та досягати успіхів.

Ми пишаємося вами, бо ви найкращі!