Успішний захист студентів кафедри управління імені Олега Балацького

З 15 по 25 грудня 2020 року на кафедрі управління імені Олега Балацького відбувалися захисти магістрів зі спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» (освітні програми «Адміністративний менеджмент», «Державна служба, «Управління та адміністрування в охороні здоров’я»), «Управління проектами» та «Менеджмент» всіх форм навчання. Захист відбувався за допомогою он-лайн технологій.

Слід зазначити, що всі студенти освітньої програми «Управління та адміністрування в охороні здоров’я» мали подвійне керівництво своєю роботою. За медичну частину відповідали фахівці Медичного Інституту, а за управлінські аспекти – фахівці кафедри управління. Це дозволило більш досконально розглянути запропоновані теми.

Всі роботи мали прикладний характер та були виконані для прикладі конкретних підприємств, що ще раз підтвердило професіоналізм наших випускників. В захистах приймали участь представники роботодавців, які відмітили високий рівень володіння темами та актуальність досліджень.

Вітаємо магістрів з успішним захистом та бажаємо нових перемог!