Інтенсив від маркетологів: підвищуємо кваліфікацію викладачів вітчизняних ЗВО

Спільна робота завжди дає результат. Останні два тижні кафедра маркетингу спільно з ЦРКП реалізувала навчання викладачів вітчизняних ЗВО за програмою підвищення кваліфікації Марії Мінченко «Промоція освітніх послуг, або навіщо викладачу копірайтинг».

Бажання бути на одній хвилі з користувачами освітніх послуг – справа не із легких. Сучасні маркетингові тренди і лайфаки дійсно працюють в web-просторі і допомагають у профорієнтаційній роботі, для пошуку нових користувачів додаткових платних послуг, у привернені уваги стейкхолдерів, при вибудовуванні єдиного впізнаваного стилю кафедри, факультету, окремого структурного підрозділу чи ЗВО в цілому.

Наш інтенсив допоміг:

• дізнатися про особливості написання статичних текстів, які будуть привертати увагу цільової аудиторії до сайту;
  • сучасні підходи до створення цікавого контенту в соціальних мережах і способах його візуалізації;
  • анатомію контенту, який допомагає нарощувати кількість підписників в соціальних мережах;
  • новітні способи збільшення кількості користувачів додаткових платних послуг.

Команда ДОМ-у завжди відкрита для роботи, адже маркетинг – це можливість ставати кращими на #СпіймайХвилюЗмін!