Для ННІ БіЕМ  30-31 січня 2021 року були дуже важливими, адже в палаці студентського спорту СумДУ пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики.

У секторі для штовхання ядра майстер спорту міжнародного класу Ігор Мусієнко, який з першої спроби з результатом в 18.93 м, став беззаперечним лідером і здобув для команди Сумщини важливі 25 балів. В цьому сезоні це його кращий результат!

Нам дуже приємно, що аспірант ННІ БіЕМ є одним із кращих легкоатлетів України і постійно представляє нашу країну на міжнародній арені у секторі для штовхання ядра!

Пропонуємо і вам доєднатися до нашої команди вболівальників, адже вже 10-12 лютого в палаці студентського спорту СумДУ відбудеться  Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь), на якому Ігор Мусієнко спробує побити власний рекорд минулого року 20.00 м.