У СумДУ стартував новий проєкт у рамках співпраці з Університетом Бінгхем (Нігерія). У суботу 13 лютого 2021 – офіційне відкриття і початок занять в он-лайн форматі з міжнародного е-курсу «Економіка кібербезпеки» для студентів економічної спеціальності Університету Бінгхем (Нігерія).

Команда викладачів та розробників курсу представлена трьома кафедрами ННІ БіЕМ: кафедра економічної кібернетики, кафедра фінансів, банківської справи та страхування та кафедра фінансів та підприємництва. Координаторка проєкту – Тетяна Майборода, заступниця директора ННІ БіЕМ з координації співпраці з закордонними інституціями та по роботі з іноземними студентами. Від Університету Бінгхем проєкт координує Абайомі Авуджола – декан економічного факультету. Кількість учасників – 34 студенти, тривалість курсу – 4 тижні, протягом якого відбуватимуться заняття з 8 модулів.

На першій організаційній зустрічі були присутні: завідувачка кафедри економічної кібернетики Ольга Кузьменко, а також лектори курсу: Олена Пахненко, Вікторія Боженко, Сергій Миненко, Костянтин Гриценко, Інна Тютюнник та Ірина Діденко. Теплі слова привітання, посмішки та налаштування на змістовну та плідну працю – проєкт розпочався!

Для довідки: співпраця між з Університетом Бінгхем триває з травня 2019 року і за цей період університетами вже були втілені ряд успішних проєктів співпраці.

 

 

 

 

 

  

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla