03.12.2019 р. (вівторок) об 11.25 год., СумДУ, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус Н, ауд. Н-121 запрошуємо студентів 2, 3, 4 курсів та магістрів 1, 2 курсів на зустріч з роботодавцями – представниками АТ «Райффайзенбанк Аваль», який займає провідне місце в рейтингу банків України. 

До уваги студентів 3, 4 курсів, магістрів 1, 2 курсів

 

Запрошення на зустріч з представниками аудиторської компанії ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА»

 
Baker Tilly – незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International.
Запрошуємо всіх зацікавлених студентів прийняти участь у заході, де представники компанії проведуть презентацію, ознайомлять з можливостями працевлаштування, стажування та проходження практики. За бажанням студенти зможуть пройти тестування (логіка, англійська мова, бухгалтерський облік) та за його результатами отримати запрошення на роботу до компанії, яка входить до числа найбільших аудиторських компаній України. 
12.11.2019 р. (вівторок), об 11:10 год., СумДУ, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус Н, аудиторія Н-121.
 

Відкриті лекції американського професора Dipra Jha. Університет Небраска (Лінкольн, США)

Мова лекцій – англійська!

Вітаємо нашего колегу, професора Медані Бхандарі із тим, що його інтерв‘ю на тему зміни клімати та проблем із забрудненням середовища у великих містах Індії, Непалу, Бангладешу та Пакістану побачило світ на сторінках поважного видання “Advances in Agriculture and environmental Science”. Повний текст інтерв‘ю можна побачити за посиланням  або на сайті журналу

25-27 листопада відбудеться ряд заходів щодо розвитку стартапів та мультидисциплінарних досліджень в рамках двох чеських проектів.

 

 

 

До уваги студентів 3, 4 курсів, магістрів 1, 2 курсів
Запрошення до участі у заході «День кар’єри»
СумДУ запрошує всіх зацікавлених студентів прийняти участь у заході «День кар’єри» та отримати інформацію щодо можливостей стажування і працевлаштування
28.09.2019 р. (субота), 11:00 - 14:00, Конгрес-центр СумДУ, Правий Атріум, к. 118

 

 

 

 

 

 

 

Навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького запрошує на навчання в магістратурі випускників бакалаврату всіх напрямів підготовки та спеціальностей

 (Цю інформацію Ви можете завантажити за посиланням )

Шановні студенти!


У середу, 09.01.2019 р., в ауд. Г-611 о 10:00 відбудеться засідання стипендіальної комісії щодо нарахування додаткових балів.

 

ПОСИЛАННЯ

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla