До уваги науковців ФЕМ! Стипендіальна програма Coimbra Group Scholarship для молодих вчених.

Термін подачі заявок: 31 березня 2015 р.
Відкритий для: молодих учених віком до 35 років із Албанії, Алжиру, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Боснії і Герцеговини, Єгипту, колишньої Югославської Республіки Македонії, Грузії, Ізраїлю, Йорданії, Казахстані, Косово, Киргизстан, Ліван, Лівія, Молдова, Чорногорія, Марокко, Палестинська автономія, Сербія, Сирія, Таджикистан, Туніс, Туркменістан, Україна і Узбекистан.
Стипендія: варіюється залежно від обраного університету
Кандидати можуть подаватися тільки в один університет. Перелік університетів на офіційному сайті.
Всі необхідні документи заповнюються англійською мовою. Заявники повинні отримати підтвердження від Coimbra Group Scholarship протягом одного тижня після реєстрації на електронну скриньку. Якщо заявник не отримав це повідомлення-підтвердження, він повинен повідомити головний офіс відправивши електронного листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., не пізніше ніж за один тиждень після закінчення терміну 31 березня.
Додаткова інформація.
З усіх питань, пов'язаних з участю в програмі, звертатися до заступника декана ФЕМ з міжнародної діяльності: Пімоненко Тетяни Володимирівни (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Корпус М, аудиторія М 207).

ПОСИЛАННЯ