До уваги студентів ФЕМ 4 курсу! З 6 липня до 24 липня 2015 р. триває прийом документів для вступу на ФЕМ для здобуття ОКР магістр.

Графік прийому документів випускників бакалавратури ФЕМ 2015 р.:
• 7 липня – група МК-11 (збір о 9:00 в ауд. Г-602);
• 8 липня – група Е-11 (збір о 9:00 в ауд. Г-602);
• 9 липня – група Ф-11 (збір о 9:00 в ауд. Г-602);
• 10 липня – група М-11, М-13а (збір о 9:00 в ауд. Г-602).
При прийомі документів за ступенем магістр вступник може подати заяви не більше ніж як на три спеціальності із зазначенням пріоритетів у кожній заяві. У разі вступу на декілька спеціальностей вступником подається заява за кожною спеціальністю і єдиний комплект документів.

Перелік документів для вступу:
• документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії;
• 6 фотокарток розміром 3х4 см;
• копія паспорта та ідентифікаційного коду;
• документи, що засвідчують зміну прізвища (за необхідності),
• вступники також можуть додати договір з цільової підготовки, інші документи, які обумовлені чинним законодавством України або Правилами прийому до СумДУ у терміни, визначені для прийому документів,
• файли для кожної заяви.

Прийом заяв і документів здійснюється в деканаті факультету економіки та менеджменту, за адресою: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус "Г" (14-ти поверхова будівля), ауд. 601, 611, тел. (0542) 33-12-61, (0542) 68-78-06.

Дивіться також:

• інформація про спеціальності на сайті ФЕМ (закладка «абітурієнтам») та в соціальній мережі Вконтакте;
  • програми фахових вступних випробувань.
  • матеріали для підготовки до фахового випробування для спеціальностей: "Адміністративний менеджмент", "Біржова діяльність", "Економіка довкілля та природних ресурсів", "Управління інноваційною діяльністю", "Управління проектами".

ПОСИЛАННЯ