До уваги студентів та науковців ФЕМ! Конкурс есе MindSketch.

Портал VoxUkraine спільно з компанією “Київстар”, Київською школою економіки та за медіапідтримки ЛІГАБізнесІнформ проводить конкурс MindSketch. Це щомісячний конкурс на найкращі есе, в яких аналізуються важливі суспільно-економічні питання. До участі у конкурсі запрошуються економісти, дослідники, науковці, студенти, журналісти, фахівці різних галузей, які здатні аналітично мислити та викладати свої думки у статтях.
Роботи приймаються до 31 липня, 15 серпня буде оголошено переможця. Його обирає редакційна колегія порталу VoxUkraine, яка складається з економістів провідних світових університетів, великих українських компаній та громадських організацій. Переможець отримає приз у розмірі 8 000 грн від партнера проекту – компанії “Київстар”. Есе буде опубліковано на порталі VoxUkraine та в одному із провідних українських ЗМІ.
Перелік тем не обмежений, проте як рекомендовану тему липня пропонуємо розглянути питання реформ в Україні. Перевага надаватиметься текстам із найбільш глибоким, неординарним поглядом на проблему та посиланнями на результати наукових досліджень. З прикладами робіт можна ознайомитись на сайті VoxUkraine.
Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати есе на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою “VoxUkrainePrize”. Подання має містити інформацію про автора(ів), поточне і минулі місця роботи, вчені ступені або досвід (для студентів – назву університету, факультет, курс навчання.) і URL веб-сторінки автора(ів). Рішення щодо переможця прийматиме редколегія VoxUkraine.
Вимоги до есе:
• есе повинно містити постановку проблеми, аналіз її причин та можливі шляхи розв’язання;
• обсяг не повинен перевищувати 10 тисяч знаків разом із пробілами, есе має містити анотацію обсягом до 300 знаків, де стисло викладено головну ідею тексту, та висновки наприкінці тексту;
• у роботі неприпустимий плагіат (запозичення чужого тексту без посилання на джерело). Всі цитати повинні бути оформлені належним чином. Обов’язково повинні бути приведені джерела використаних в статті даних, таблиць, малюнків (графіків);
• мова роботи – українська або англійська.

ПОСИЛАННЯ