До уваги студентів 3, 4 курсів, магістрів 1, 2 курсів

Запрошення на зустріч з представниками аудиторської компанії ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА»

Baker Tilly – незалежна українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International.
Запрошуємо всіх зацікавлених студентів прийняти участь у заході, де представники компанії проведуть презентацію, ознайомлять з можливостями працевлаштування, стажування та проходження практики. За бажанням студенти зможуть пройти тестування (логіка, англійська мова, бухгалтерський облік) та за його результатами отримати запрошення на роботу до компанії, яка входить до числа найбільших аудиторських компаній України.
12.11.2019 р. (вівторок), об 11:10 год., СумДУ, вул. Римського-Корсакова, 2, корпус Н, аудиторія Н-121.

ПОСИЛАННЯ