25-27 листопада відбудеться ряд заходів щодо розвитку стартапів та мультидисциплінарних досліджень в рамках двох чеських проектів.

 

 

 

 

25-27 листопада 2019 року в рамках двох міжнародних проектів за фінансової підтримки Чеського агентства розвитку відбудеться ряд навчальних заходів для викладачів, адміністративного персоналу та студентів СумДУ. Напрямки заходів: покращення системи якості освіти, розвиток стартапів та інкубаторів, а також мультидисциплінарних досліджень в університетів. 
Запрошуємо всіх бажаючих на серію семінарів для науковців та дослідників, викладачів, адміністративного персоналу та студентів, що заплановані на 25-27 листопада 2019 року. Семінари будуть проводити чеські експерти англійською мовою, переклад забезпечується. За результатами семінарів учасники отримають сертифікати участі в міжнародних заходах.
В рамках проекту «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні» (ЧПНУ, СумДУ, СНАУ, БТНАУ) 25 листопада (9.00-12.00, ауд. буде повідомлено пізніше, СумДУ) відбудеться робоча зустріч із представниками системи забезпечення якості СумДУ із заступником декана з якості та освіти факультету тропічних агронаук Чеського УПН пано Іжі Хежькріком. Виходячи з досвіду, накопиченого в останні роки впровадження проекту, зворотного зв'язку від студентів та випускників щодо внутрішніх систем оцінювання якості будуть обговорені чотири основні інструменти: (1) Оцінка студентами першого курсу, орієнтована на їхні очікування від навчання та перші місяці в університеті, (2) Опитування студентів окремих предметів, (3) Оцінка окремих спеціальностей студентами, що щойно випустилися, (4) Оцінювання випускниками. Одночасно відбуватиметься можливий перегляд використовуваних в даний час опитувань студентів у університетах. 
В рамках проекту «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України» буде проведено кілька семінарів для студентів та викладачів, зацікавлених в наступних тематиках:
25-26 листопада: воркшоп на тему концепції Green Office в контексті корпоративної соціальної відповідальності університету (ауд. 227, К-2, ННІ БТ «УАБС», 25.11: 9.00-17.00, 26.11: 9.00-12.00). Знайомство з концепцією Green Office дасть можливість розглянути карту середовища розвитку екологічної діяльності. Мета заходу - представити функціонуюче Зеленого Офісу в Чеській Республіці та в світі, пояснити важливість цих структур та представити переваги, які можуть бути пов'язані з цим для університету та всього суспільства. 
26 листопада: презентація успішного досвіду створення бізнес-інкубатора в Чеському УПН (ауд. 227, К-2, ННІ БТ «УАБС», 26.11: 13.30-16.30). Лекція має на меті окреслити сучасні тенденції підтримки бізнесу на національному та університетському рівнях, пояснити важливість цих заходів та представити переваги, які можуть випливати з неї до університету. Також очікується обговорення конкретних ноу-хау у впровадженні бізнес-інкубатора в Чеському університеті та створення комплексного уявлення про функціонування інкубаторів загалом. 
27 листопада: воркшоп на тему підтримки розвитку мультидисциплінарних досліджень в командах, а також питань посилення їх потенціалу (ауд. 227, К-2, ННІ БТ «УАБС», 27.11: 9.00-17.00)
Семінари будуть організовані в рамках проекту «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні» та «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України», які фінансуються Чеською агенцією розвитку. Координатором проектів для української сторони є Оксана Михайлівна Замора, доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій "УАБС" Сумського ДУ.
 

Завантажити інформаційний листок можна за посиланням

 

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla